Стретчінг | Stretching

Навчання стретчінгу в школі танців KV2.

В даний час в Києві великою популярністю користуються уроки стретчингу. Під цією назвою ховається ціла система спеціальних вправ, які спрямовані на додання м'язовій масі і організму людини в цілому рухливості, гнучкості та еластичності. Ця дисципліна вкрай корисна і ефективніше хоча б тим, що всі основні рухи базуються на використанні природних для нашого тіла рухах. Як приклад: деякі рухи аналогічні тим, які людина робить в ліжку після гарного, міцного сну, або ж після тривалої і напруженої роботи у монітора комп'ютера.

 

заняття стретчингом київ kv2.com.ua


Регулярні заняття стретчингом благотворно сприяють розтяжці м'язів, допомагають збільшенню їх фізичної витривалості, збільшують ступінь еластичності зв'язок і сухожиль в організмі людини. Як наслідок, помітно підвищується рухова активність суглобів. Практикуються вправи на розтяжку мають відмінну особливість, яка проявляється у швидкому відновленні витрачених сил під час короткого за своєю тривалістю відпочинку та стану спокою.


Навчання стретчінгу ідеально підходить для тих з нас, хто хоче відчути на собі позитивний вплив вже по завершенню першого заняття під керівництвом досвідченого викладача Ірини Процков зі студії танцю KV2. Процес освоєння техніки розтяжок протікає дуже легко і невимушено. До того ж це не потребує великої кількості часу з тієї простої причини, що пози стретчингу легко даються навіть тим, хто ніколи раніше не виконував ті чи інші вправи на розтяжку.

 

стретчинг київ kv2.com.ua

 

На уроках по стретчінгу в нашій школі ви придбаєте наступне:
- Збільшення ступеня насиченості киснем м'язів
- Помітне збільшення ступеня гнучкості і тонусу все м'язів в організмі
- Істотне збільшення амплітуди активності рухового характеру в суглобах
- Максимально розслаблення напружених м'язів за короткий проміжок часу
- Суттєве полегшення координації тіла, що благотворно сприяє більш розкутим і невимушеним рухам
- Профілактика розтягувань м'язів, зв'язок і сухожиль
- Здатність м'язів тіла швидко відновлюватися після випробовуваних навантажень.


Одним з головних переваг занять стретчингом є те, що практикуються рухи і вправи благотворно сприяють встановленню стану розслабленості тіла і розуму. Подібним чином можна привести в нормальний тонус стан нервової системи та психіки після щоденних стресів і проблем.

 

заняття стретчингом київ kv2.com.ua


Зважаючи на той факт, що стретчинг робить позитивний вплив на психічну і соматичну сферу, на заняттях у школі KV2 можна не тільки поліпшити фізичний стан свого тіла і організму в цілому, але також і стати більш стійкими до впливу різних життєвих негараздів і повсякденних турбот. Записавшись в групу з stretching в спеціалізовану школу танців KV2 під керівництвом досвідченого викладача Тетяни Процков, вже після невеликого проміжку часу ви повною мірою зможете відчути всі достоїнства і переваги цих занять. Слід зазначити, що з кожним роком все більша кількість жителів української столиці обирають для себе саме стретчинг як відмінного способу підтримки фізичної активності на належному рівні і профілактики розтягнень і травм опорно-рухового апарату. Завдяки заняттям у нашій школі ви будете більш стійко переносити всі стресові ситуації в повсякденному житті, і завжди виходити з них переможцем.

Так само можна пройти навчання сучасного танцю тут
Школа KV2 навчає аргентинському танго. Читайте на цій сторінці
Навчиться жіночій пластиці. Ознайомтеся тут

 

 
?>